Linki i "credits"
Po pierwsze - co do mojej homepage, to oczywiście nie tworzyłam jej w całości sama, z własnych materiałów. Co prawda WSZYSTKIE teksty na "Strona Lilien-chan o Phoenixie Ikkim" są napisane przeze mnie (niektórzy mają wstręt do pisania, ale ja do takich bynajmniej nie należę!), ale trochę obrazków zapożyczyłam sobie z pewnego archiwum, które uważam za najlepszą stronę o tematyce Saintsowej w Internecie (http://www.saint-seiya.de - więcej o tej cudownej stronie napisałam tutaj). A po drugie - w Internecie znajduje się sporo fajnych i przydatnych stron (o "Saint Seiya", ma się rozumieć ^_^), które są moim zdaniem warte podziwu i zareklamowania. Należy tu też dodać, że polski Internet fanów "StS" bynajmniej nie pozostaje w tyle - od pewnego czasu (mniej więcej w okolicach początku drugiej emisji "StS" na RTL7) w Polsce zaczęło się masowo pojawiać dużo ciekawych stron tworzonych przez fanów dla fanów. Większość z nich można odnaleźć za pomocą wyszukiwarki na Wirtualnej Polsce - naprawdę warto! ^_^

Stayka's Saint Seiya Archive
http://www.saint-seiya.de
***
Moim zdaniem jest to najlepsza strona o Saintsach w Internecie. To z niej zapożyczyłam sobie trochę obrazków, których jest tam ogółem więcej niż 4000! Znajdziesz tam także parę plików muzycznych i trochę tekstów. Ogólnie strona więcej niż świetna i naprawdę szczerze ją polecam. Jedyną wadą jest (jak w przypadku każdej odlotowej stroniczki...) to, że bardzo trudno jest się połączyć z niektórymi zawartymi na serwerze galeriami (mówię głównie o mandze)... :-( Język - angielski.

Saint Seiya International
http://www.saint-seiya.com
***
No i oto następna anglojęzyczna strona. Może nie jest ona aż tak bogata jak podane powyżej łącze, ale sprawia naprawdę kawaii wrażenie. Znajdziesz tam trochę tekstów, galerię oryginalnych obrazków, a także galerię obrazków satyrycznych... (polecam!) Szata graficzna jest dopracowana, możesz wybrać wersję z ramkami lub bez.

Saint Seiya WorldWide
http://go.webring.org/go?ring=czseiya&id=20&go
***
No, to jest mój sąsiad z ringu. Strona dostępna w języku chińskim i francuskim, ogólnie mówiąc można na niej siedzieć bardzo długo. Znajdziesz tam video, obrazki, charakterystyki postaci, a także "voting pools" (najpopularniejszym Patronem Shun??? he, he, he..., wybaczcie, ale się gorzko roześmieję...). Całkiem kawaii i sympatyczna strona, którą naprawdę warto odwiedzić.
No i patrzcie, drodzy państwo. Więcej linków na razie nie podam. A dlaczego? Otóż, hehehehe, przeszkadza mi brak czasu (normalka - nie mnie jednej ^____^). Może kiedyś podam tu inne linki, ale to wymaga kilkugodzinnego siedzenia w Internecie... A więc więcej linków to plany raczej na daleeeką przyszłość... (hej, przecież można zawsze liczyć na cud!) ;-)

Wróć do strony głównej
***
(C) "Saint Seiya", 1986, Masami Kurumada
(C) 1999, Liliana Lemańczyk