Mangowe obrazki
najlepsze z najlepszych
***
"SAILOR MOON"
Obrazek ściągnęłam z sieci 17 października 1999 roku a, jak większość z czytających pewnie się domyśla, przedstawia on Rei Hino (Sailor Mars) z mangi. Urzeka mnie w nim lekkość rysunku Naoko Takeuchi, a także powiązanie delikatnej i (w miarę ^_-) niewinnej Rei z białą gałązką kwiecia. Śliczne...

***
supers-001.jpg
44,9 KB
409x600
***
Wbrew pozorom niektórych ten mangowy obrazek z Mamoru i Usagi nie zalicza się do hentai (inaczej w ogóle by tu go nie było... ^_-). Tutaj też widać cechy charakterystyczne dla kreski pani Naoko: przede wszystkim niezwykłą lekkość, nadaną w tym przypadku przez samą kreskę jak i latające wokół delikatne piórka.

***
supers-002.jpg
49,9 KB
640x449
***
Następny kawaii obrazek z Usagi Tsukino. Przepiękna kolorystyka i motyw, nie ma co. ^-^ Nie dziwię się wcale, iż niektórzy uważają Naoko Takeuchi za królową shojo mang. ;-)

***
supers-003.jpg
44,9 KB
690x468
***
Mimo, iż w tym picu użyto tylko dwa - trzy kolory, jest on naprawdę ładny. Wystarczy przyjrzeć się oczom Mako, głębokim i miękkim. Nie da się zaprzeczyć, iż w rysownictwie mangowym największą uwagę zwracam na oczy, które oddają charakter postaci, jej głębię, nieraz są też odzwierciedleniem bolesnej przeszłości... Nie dziw więc, że ten obrazek jest dla mnie jednym z najlepszych z najlepszych.

***
supers-004.jpg
23,0 KB
386x386
***
Oryginalna nazwa tego pliku brzmiała: "Family". I tutaj też wcale się nie dziwię (oj, chyba zaczynam się powtarzać... ;-P). Nie dość, że tło (pejzaż "złotej jesieni") jest śliczne, to na pierwszym planie mamy księżycową rodzinkę z anime Saila', a mianowicie Usagi, Chibiusę i Mamoru. To ujęcie rodzinne jest naprawdę prześliczne, a Usagi i Chibiusa choć raz nie kłócą się o Mamorusia... ;-)

***
supers-005.jpg
38,5 KB
393x500
***
I znowu wracam do Czarodziejek z mangi. Na obrazku oczywiście Usagi w stroju Eternal Sailor Moon. Nie mam co ukrywać, z wszystkich postaci z mangi Sailor najbardziej lubię właśnie Usagi jako Wieczną Czarodziejkę z Księżyca. Częściowo jest to właśnie wina wspaniałego chara designu Usagi (wygląda na doroślejszą) jak i ślicznego kostiumu (uwielbiam te skrzydła ^-^). Jak zwykle w przypadku pani Naoko obrazek jest lekko narysowany i przyjemny dla oka, a latające wokół piórka skutecznie wypełniają tło i stanowią świetne tło dla tej skrzydlatej Czarodziejki. ^_^

***
supers-006.jpg
106 KB
536x800

Wróć do głównej strony galerii
Wróć do strony głównej
***
(C) "Sailor Moon", 1992 - 1996, Naoko Takeuchi
(C) 1999, Liliana Lemańczyk