Mangowe obrazki
najlepsze z najlepszych
Z początku miałam zamiar, aby na "Strona Lilien-chan o Phoenixie Ikkim" nie umieszczać obrazków, a sam tekst. Reguła ta została złamana ze względu na design strony, później - z powodu galerii obrazków z Ikkim, następnie - przez sporą galerię obrazków z mangi "Saint Seiya", jeszcze później - tworząc galerię zimową (manga i krajobrazy)... _-_ Teraz znowu łamię tą regułę, ale nie mam najmniejszych wyrzutów sumienia. ^-^ Zacznijmy jednak od tego, że jako fanka (prawie otaku ^-^) "Saint Seiya" ("Rycerze Zodiaku") i "Sailor Moon" ("Czarodziejka z Księżyca") mam naprawdę sporo obrazków z tych anime (było ich 8000+, kiedy liczyłam je ostatnio), najczęściej są one ściągnięte z Internetu. Gdybym je wszystkie poumiesczała na moim 50 MB-owym koncie, nie starczyło by po prostu miejsca; sama zresztą staram ograniczać umieszczanie obrazków na koncie do minimum, gdyż zawsze twierdziłam, iż tekst stworzony przez samego siebie jest bardziej wartościowy niż tony "zapożyczonych" obrazków. ^_^ W tej galerii jednak postanowiłam poumieszczać obrazki ze wspomnianych wyżej (sporo wyżej ^_-) dwóch anime, obrazki, które naprawdę przyprawiły mnie o szok (w sensie pozytywnym, ma się rozumieć ^_-), co objawiło się tym, iż wzrok wlepiłam w dany pic na dobrą minutę (mówię całkowicie serio!). Ostatnio postanowiłam też umieszczać tu obrazki z moich pozostałych dwóch ulubionych anime: "X" i "BRONZE" (ba... moje animefilia wciąż rosną, więc powoli zaczynają się tu znajdować obrazki z mang innych, niż wymienione...). Jeżeli nie chciało ci się oglądać innych galerii w Internecie (w co raczej nie chce mi się wierzyć ^_-), to tą naprawdę radziłabym zobaczyć ten zestaw piców. Jak już mówiłam, tu są obrazki NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH. (oczywiście - najlepsze moim skromnym zdaniem, zaś moje skromne zdanie jest baaaardzo subiektywne ^___^) Uff, oto nareszcie koniec wstępu (szczęśliwi? ^_-) - pozostaje mi jeszcze serdecznie zaprosić do przeglądania galerii. ^-^
***
Na tej stronie, podobnie jak w innych moich galeriach, posługuję się "podglądami" (tzw. "preview" lub "thumbnail"). Klikając podgląd albo podkreśloną nazwę obrazka w tabelce, dostajesz wersję pełną.

"Saint Seiya"
***

"X", "BRONZE" i inne
***
"Sailor Moon"
Tej galerii nie mam zamiaru zbyt często uaktualniać, gdyż tych naprawdę super obrazków jest bardzo mało w Internecie i każdy z tych obrazków pochodzi z różnego serwera. W każdym razie miałeś/miałaś okazję obejrzeć 95% najlepszych według mnie obrazków (z Saint, eXa, Bronze, eRGie Vedki i Saila') z całego Internetu. A jeżeli ktoś poszukuje o wiele więcej obrazków (wybieranych bardziej obiektywnie, niż tutaj ^_-) , to polecam bardzo ładną galerię z Saint Seiya International i Stayka's Saint Seiya Archive dla fanów "Saint Seiya", Sailor Moon: Picture Gallery i Bianca's Sailor Moon Gallery dla fanów "Sailor Moon", fani rysownictwa CLAMPa znajdą coś dla siebie w X-zone i X-Universe, zaś fanom "Zetsuai 1989" i "BRONZE" naprawdę szczerze polecam galerie zawarte na stronie Miyuki-chan's Zetsuai 1989 / Bronze Page.

Wróć do strony głównej
***
(C) "Saint Seiya", 1986, Masami Kurumada
(C) "Sailor Moon", 1992 - 1996, Naoko Takeuchi
(C) "Zetsuai 1989" i "Bronze", Minami Ozaki
(C) "X" i "RG Veda", CLAMP
(C) 1999, Liliana Lemańczyk